آنچه درباره ایمپلنت باید بدانیم – دندانپزشکی یوسف بالوی پور

ایمپلنت دندان یک ریشه دندان مصنوعی است (معمولاً از تیتانیوم ساخته می شود) که یک جراح پریودنتیست یا دهان در فک شما قرار می دهد تا بتوان دندان هایی که شبیه دندان است، در فک شما قرار گیرد. به طور کلی، اگر وضعیت دندان و فک شما به گونه ای باشد که بتواند ایمپلنت را در استخوان فک جایگذاری کرد، دندانپزشک این راه حل دائمی و مطمئن را به شما پیشنهاد می دهد، ولی در برخی موارد شما نیاز به رفع پوسیدگی، رفع عفونت لثه و یا پیوند استخوان دارید که بعد از یک دوره درمان، می توانید از برای ایمپلنت دندان اقدام کنید. بدن انسان برای لبخند زدن برنامه­ریزی شده؛ این امر یک واکنش طبیعی است که باعث می­شود شما احساس خوبی داشته باشید. هستند. هیچ دلیلی وجود ندارد که یک جفت سیم و چند قطعه فلز کوچک مانع این کار (لبخند زدن) شوند. در بعضی مواقع یک دندان هم به عنوان پایه استفاده میشود. Th᠎is po᠎st was ᠎done with G᠎SA Con te​nt Gener at or DEMO.

آن هم بسته به شرایط خاص.

35- در رابطه با ایمپلنت 6 تا دندان سوال دارم که 5 ماه طول میکشه یعنی یک جلسه ایمپلنت گذاشته میشود 5 ماه بعد دندان روی آن قرار میگیرد؟ این ابزار یک آینه کوچک دایره ای نصب شده بر روی یک میله فلزی است که چند اینچ طول دارد. این مرحله از کار، پس از انجام تمام درمانها یعنی از پر کردن یک حفره گرفته تا ترمیم دندان چیپ شده ، انجام می شود. ممکن است چند ایمپلنت دندان در یک عمل جراحی قرار داده شود که در این حالت ، زمان عمل ایمپلنت طولانی تر خواهد بود. طوری در مورد این روش صحبت می شود که گویی یک محصول معجزه آسا است. در نهایت اینکه در مورد امکان انجام ایمپلنت دندان بهتر است یک متخصص ایمپلنت دندان، شرایط جسمی و نیز وضعیت استخوان بیمار را بررسی کند. آن هم بسته به شرایط خاص. کلیه مراجعین به این مرکز از دندانپزشکان آن بعنوان دندانپزشک خوب یاد می کنند . در این مرکز پرستاران با تجربه و متین سعی در ایجاد محیطی آرام و دلپذیر برای مراجعین محترم داشته اند و خاطره خوب بوجود آمده باعث شده تا مراجعین ما به دوستان چندین ساله ما تبدیل گردند. این امر عجیب به نظر می­رسد، اما در نظر داشته باشید:مشهورترین لبخند تارریخ متعلق به مونالیزا است.

در تکنیک های ایمپلنت فوری یا یک روزه تمام مراحل جراحی و پروتز در یک جلسه انجام می شود. اغلب از پروب های داس شکل یا زاویه دار استفاده می شود. همه پروب ها میله فلزی نازک هستند که انتهای آنها با اشکال مختلف و یا زاویه دار می باشد. دندانپزشکی شبانه روزی در پونک همشهریان عزیز ساکن در مناطق پونک , شهر زیبا , سردار جنگل به اطلاع میرساند کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی ما آماده ارائه خدمات کامل دندانپزشکی شبانه روزی در پونک و همه ساعات شبانه روز بوده و با پزشکان متخصص در خدمت شماست. با این حال، بسیاری از مردم نمی دانند لومینیر چیست و چگونه کار می کنند. اگر یک روکش یا پل دندانی بر روی ایمپلنت فوری قرار داده شود تا دندان را بازسازی نماید، این فرآیند بارگذاری فوری نامیده میشود. ما نمیتوانیم بدون آگاهی از سیستم بدن فرد جراحی ایمپلنت یا پیوند استخوان را انجام دهیم چون ممکن است بدن او نتواند این بازسازی انجام شده را حفظ کند.  Post was g᠎enerated  by GSA Co nt᠎ent Generator  DEMO.

تا چه میزان است؟

تنها در صورتی به یک جلسه ختم می شود که شما بخواهید ایمپلنت دندان فوری یک روزه را انجام دهید. دندانپزشک شما همچنین رنگ دندان های جدید را با دندان های طبیعی شما مطابقت می دهد. همچنین از جویدن مواد غذایی و فشار آوردن بر دندان خودداری نمایید تا فشاری بر روی بخیه وارد نشود. مرحله سوم از مراحل ایمپلنت دندان هیلینگ کپ یا تاج موقت روی ایمپلنت است. آن­ها بر روی فرش قرمز لبخند پهن و بزرگی بر لب دارند، پس شما هم بایستی داشته باشید. فیلم رادیوگرافی بسته به اینکه از چه قسمت دهان شما عکس گرفته می شود، اشکال و سایزهای متفاوتی دارد. درد ایمپلنت دندان تا چه میزان است؟ دکتر کدخدا رئیس دانشکده دندانپزشکی خطاب به دانشجویان گفت: علم چراغی روشنی است که باعث هدایت و تصمیم گیری بهتر در عرصه زندگی میشود، امیدوارم حضور در دانشکده فصل جدیدی را در زندگی شما رقم بزند و از این فرصت بهترین استفاده را کنید. کلینیک فوق تخصصی Dencare از سال 1380 در تهران تاسیس گردیده و از آن زمان تا به امروز سعی در به روز رسانی امکانات داشته و جدید ترین درمانهای تخصصی علم دندانپزشکی را به ایران آورده است .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart